(Translated by Google) A very nice place! Wonderful service and food! The quality of the food is incredible! The meat literally melts in your mouth, it's so fresh and delicious! This is a true experience that everyone in Kobe should try! Highly recommended, thanks to Sasabe for his skill!💖
(Original)
Очень приятное место! Замечательный сервис и еда! Качество еды невероятное! Мясо буквально тает во рту, такое оно неделе и вкусное! Это настоящий экспириенс, который должны попробовать все, находящиеся в Кобе! Очень рекомендую, спасибо Сасабе за его мастерство!💖