(Translated by Google) A great place to try Kobe beef! Kio, a very friendly girl, served us! The best experience!
(Original)
Отличное местечко, для того чтобы познакомиться с мраморной говядиной из Кобе !!! Нас обслуживала Kio, очень доброжелательная девушка!!! Самые лучшие впечатления